Dalyan,Keysan Villa'ya ulasım...

Dalyan da merkezi konumu ile her yere yakın dogayla içiçe kafa dinlenebilecek bir yer...

 

Bize nasıl ulasacaksınız...

Dalaman Havaalanı: Dalyan Dalaman Havaalanına sadece 28 km uzaklıktadır. Havalanından Dalyan'a en hızlı ve geçerli ulaşım aracı ise taksi. Uçuş detaylarını bize gönderirseniz,sizi alması için havaalanına araç gönderebiliriz.(ücretli)

Otobüs: İstanbul ve Ankara gibi merkezlerden gelecek olanlar ve otobüs firmalarını tercih edenler ise öncelikle Ortaca'ya ulaşmaları gerekiyor.Onun için lütfen otobüs biletinizi alırken özellikle Fethiye istikametine giden otobüsten bilet almalısınız.Kesinlikle ve kesinlikle Marmaris otobüslerinden bilet almayın.Çünkü bu otobüsler kesinlikle Ortaca'dan geçmezler ve sizi Muğla'da indirip başka bir küçük minübüse bindirirler.Yani zaten uzun geçen otobüs yolculugunuzu dahada uzatırlar.Bu bölgeye yaz kış Pamukkale ve Kamilkoç otobüs firmalarının düzenli seferleri vardır.Bazı firmalar ise sadece yaz sezonu sefer koyuyorlar. Ortaca'ya ukaştıktan sonra sizi 15 dakikalık bir dolmuş yolculugu beklemekte.

Otomobil:Özel aracıyla Dalyan'a gelmek isteyenler ise Muğla-Köyceğiz veya Fethiye üzerinden ulaşabilir. Muğla ve Marmaris yönünden gelecek olanlara küçük bir uyarımız olacak: Köyceğiz'i geçtikten sonra Yuvarlakçay Köprüsü'nün hemen sonunda sağa bir yol ayrılıyor ve burada yanıltıcı bir "DALYAN" levhası var. Lütfen bu yola girmeyin. Bu yol eski bir yol ve aynı zamanda bozuk ve çok virajlı. Ana yoldan Ortaca'ya ulaşın ve Dalyan'a yönelin.

Navigasyon için GPS kordinatları:

N 36°50’ 21.1

E 28°38’34.0

Adres:Tufan Cad. No:38 48840 Dalyan-Ortaca-Muğla-Türkiye